Spam

Chcesz zostawić link do siebie lub poinformować mnie o czymś? Ta zakładka służy właśnie do tego! Miłego reklamowania się ^^

18 komentarzy:

 1. Zapraszam na bloga.

  http://adamlambertblogger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam na bloga o wszystkim i niczym zaprawianego od czasu do czasu odrobiną filozofii : http://okiem-znudzonej.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zapraszam jeszcze raz. Już mnie odwiedziłaś, ale mam 2 nowe rozdziały :D http://nadzieja-nigdy-nie-umiera-zapamietaj.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcesz poznać mroczną, przesiąkniętą kłamstwem historie w której główną rolę odgrywa tajemnica? Chcesz poczuć siłę prawdziwej miłości? Chcesz przenieść się do innych sfer ziemskich i zaznać mrocznego uczucia, które doprowadzi cię do skraju wytrzymałości? Chcesz posiadać moc o jakiej inni mogliby tylko pomarzyć? Chcesz latać w przestworzach wyobraźni? Chcesz stać się kimś innym i dać wodze fantazji? Chcesz śmiać się szczerym uśmiechem? Chcesz być silny jak lew? Chcesz móc ufać? Chcesz dokonać zemsty? Chcesz przelewu krwi? Chcesz przekroczyć granice czas i rzeczywistości? Jeżeli chcesz to możesz to mieć...Jednak nie wierz mi na słowo, a przekonaj się sam i wejdź do krainy ECHA, gdyż wszystko to może okazać się mrocznym kłamstwem, a ja tylko wytworem twojej wyobraźni... CO JEST PRAWDĄ, A CO KŁAMSTWEM?Na pytanie to odpowie ci---->http://echo-istnienia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam do mnie http://buntownik-baryka.blogspot.com/. Historia z dość odległej epki, ale moze Ci się spodoba. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do mnie: http://becauseibeliveinmyself.blogspot.com/. Proszę o niespamowanie i niepromowanie blogów w komentarzach :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lizzy pochodzi z patologicznej rodziny. Od urodzenia, rodzice nie zważając na jej wiek, zostawiali ją z obowiązkami, a jednym z nich było opiekowanie się o cztery lata młodszej siostry.
  Była u kresu wytrzymałości psychicznej, przez naśmiewanie się rówieśników i śmierci osoby która opiekowała się nią pomimo choroby serca i wysiadających stawów, czyli babci. Sama nie wiedziała co robi. Nie cierpiała świata, który ją otacza. Gdy pewnego dnia nastała noc, wracała właśnie ze sklepu, ktoś ją napadł a ona mając nóż w kieszeni wyjęła go i włożyła w brzuch napastnika. Oczywiście cała wina przeszła na nią, a ona trafiła do poprawczaka.
  Z najlepszej i najgrzeczniejszej uczennicy stała się wredną, zbuntowaną, olewającą wszystko nastolatką, nie traktowała już nic poważnie.
  Po paru miesiącach po przybyciu do ośrodka, dostała ona list z informacją, iż jej siostra została porwana. Gdy wybucha w budynku pożar, postanowiła wyjść z tłumu znerwicowanych ludzi i uciec.... Co ją czeka? Czy anonimowy facet okaże się kłamcą? Czy to tylko żart?
  Dowiesz się, gdy będziesz czytać bloga.

  Jeśli zainteresował cię powyższy tekst, zapraszam: http://kamen-chan.blogspot.com/
  PS. Dodałam cię na moim blogu do ulubionych ^3^

  OdpowiedzUsuń
 8. Hej chciałabym zaprosić Ciebie na moje nowe opowiadanie. Będzie mi bardzo miło jakbyś skomentowała Prolog. Kolejne rozdziały będą pojawiać się codziennie. Serdecznie zapraszam.
  Czy osoba która straciła wszystkich bliskich może zaufać innym obcym ludziom? Jak zmienia się człowiek po śmierci bliskiej osoby? I kto zabił Panią Melani? Czy szczęśliwa i kochająca się rodzina może czuć się bezpiecznie? I czy Alison będzie w stanie zaufać mężczyźnie?
  http://lonelinesswithfrends.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapraszam na :
  http://nyxion.blogspot.com/
  http://nyxion-akademia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Zapraszam na: http://swiat-rondane.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Być może Cię to zainteresuję... ^^'

  http://zakazane-wspomnienia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Nowy rozdział na
  http://zakazane-wspomnienia.blogspot.com/
  oraz
  http://nyxion.blogspot.com/

  Zapraszam ^^'

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam na nieprawdopodobna-historia-anabeth.blogspot.com
  Arjana

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej u mnie nowa część 1 rozdziału. Jak będziesz miała chwilę to wpadnij.
   Arjana

   Usuń
 14. Chciałabym zaprosić Cię do dodania twojego opowiadania do Spisu Opowieści.
  SPIS-OPOWIESCI.BLOGSPOT.COM

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stava Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.

  Co zrobi, kiedy odkryje prawdę?
  http://the-first-avenger.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Zapraszam!
  http://worldofgratefulgirl.blogspot.nl

  Nowy dom, nowi członkowie rodziny, nowe miasto. Jak w tym wszystkim odnajdzie się siedemnastoletnia Rose? Co się stanie, gdy w ich domu zamieszka młodszy brat partnera jej matki? Czy spędzanie razem czasu, niewinne rozmowy będą oznaką tylko przyjaźni, czy może jednak czegoś więcej? Jak zareaguje Matt, gdy w życiu dziewczyny pojawi się ktoś inny? Tego wszystkiego dowiesz się czytając opowiadanie "For fear of the future".

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarze, to naprawdę motywuje :)

Linki pod rozdziałami będą ignorowane - masz do tego osobną zakładkę SPAM

Czytelnicy:

Proszę nie kopiować treści ^^